Naše společnost

Náš tým

FP Garnet je rodinnou firmou založenou v Praze Tatianou a Fedorem Podstolnými. Klenotnickému průmyslu se věnuje i jejich dcera, Tatiana. 

Náš tým čítá sedm skvělých profesionálů-zlatníků, z nichž většina je s námi už přes deset let. Společnými silami zastaneme celý výrobní proces, od prvotního nákresu šperku až po hotový výrobek. 

Naše hodnoty 

Tradice

Naše výroba je založena na tradičních klenotnických postupech: ruční výrobě modelů a fasováním kamenů do vosku. Ačkoliv máme zkušenosti i s 3D tiskem, ruční výroba si pro nás stále zachovává své kouzlo jakožto jedinečný způsob, jak dodat šperku osobitost a půvab. 

Poctivost

S našimi dodavateli zlata, stříbra, drahokamů i polodrahokamů udržujeme dlouholetou spolupráci. Jsou to ověření obchodní partneři, s nimiž se známe osobně a jejichž poctivostí v otázce pravosti surovin si jsme naprosto jisti. 

Kvalita

Než opustí prostory naší dílny, musí si každý náš šperk - od těch nejmenších náušniček po těžké, impozantní náhrdelníky - projít několika úrovněmi kontroly kvality. Zakládáme si na pečlivém fasování, leštění i rhodiování, aby vám naše šperky dělaly radost co nejdéle. Samozřejmostí je také plnění zákonných podmínek zlatnické výroby, mezi něž patří i spolupráce s puncovním úřadem. 

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: