FP Garnet

Šperk – ušlechtilý společník pro zvláštní příležitosti.

Šperk – doušek luxusu dodávající lesk všedním dnům.

Šperk – dárek, který udělá radost ženě i muži a který si zachová krásu po dlouhá desetiletí.

     Výroba šperků pro nás není jen prací, stala se životním stylem, jehož cílem je vnášet do lidských životů kouzlo elegance, vznešenosti a krásy. Po deseti letech působení naší společnosti na českém trhu musíme s radostí zkonstatovat, že se těšíme věrnosti již mnoha stálých zákazníků. Klenoty, které si u nás zakoupili, se staly radostnou součástí jejich životních osudů. Příběhy, které započaly zlatým či stříbrným dárkem k narozeninám, v průběhu let pokračovaly přes náročný výběr snubních prstýnků, až po milé pozornosti k výročím.

     Ať už se u FP Garnet rozhodnete nakupovat po internetu, nebo si domluvíte návštěvu naší provozovny, můžete počítat s tím, že u nás budete na prvním místě vždy Vy a Vaše zájmy. Chceme, aby Váš zážitek z nakupování byl stejně exkluzivní, jako šperk, který si od nás odnesete.

     Jelikož věříme, že základem dobrého obchodu je především férové jednání, zásadně pracujeme s kvalitními přírodními materiály od akreditovaných dodavatelů. Ke každému našemu šperku obdržíte certifikát pravosti, v případě výrobku s diamantem také certifikát udávající parametry diamantu v souladu s mezinárodními standardy. Samotné výrobky jsou pak označeny puncovní značkou FP nebo FPG.

     Nenašli jste na našich webových stránkách, co jste hledali? Rádi byste si nechali vyrobit šperk na zakázku? Potřebujete poradit s výběrem dárku? Již jste u nás nakupovali a Váš šperk by potřeboval vyčistit nebo technicky upravit? Ozvěte se nám na mail prague.jg@gmail.com a my Vám rádi pomůžeme.